پیش بینی قیمت طلا تا پایان تعطیلات بازارنایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه تا پایان تعطیلات بازار خبر داد.

روشی امن و سودآور برای خرید ارز دیجیتال رشد چشمگیر بیت کوین طی چند ماه اخیر باعث گرایش سرمایه گذاران بسیاری بخصوص سرمایه گذاران خرد به سمت این بازار شده است. بازاری که بسیاری از افراد به چشم جایی که میتوانند سرمایه خود را چند برابر کنند نگاه کنند.

اقدام جدید بانک مرکزی برای شفافیت تراکنش های بانکیپیش از این بانک مرکزی در سال گذشته تراکنش‌های بانکی فاقد «کد شهاب» در ساتنا را برگشت زد، حال از ششم اردیبهشت تراکنش‌های بدون کد ملی شخص حقوقی و شناسه ملی شخص حقوقی در «پایا» برگشت می‌خورد .

تداوم ریزش شاخص بورس در اولین روز هفتهبازار سرمایه هفته جدید را با چراغ قرمز آغاز کرد و شاخص کل بورس بیش از ۹۰۰۰ واحد کاهش یافت.

افزایش قیمت دلار در بازار، روز های کاهش قیمت دلار به پایان رسیده است؟از چند هفته گذشته قیمت دلار در بازار روندی کاهشی را در پیش گرفته بود اما به نظر می رسد این روند در حال به پایان رسیدن است و قیمت دلار در بازار بار دیگر به کانال 25 هزار تومان نزدیک شده است.

نرخ ارز در تابلوی صرافی‌ها نمایان شدنرخ رسمی یورو و ۳۰ ارز دیگر افزایشی شدنرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار 142 تومان و قیمت یورو 101 تومان نسبت به روز قبل گران شد.بانک مرکزی نیز نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که براساس آن قیمت ۸ ارز کاهش و ۳۱ ارز افزایش یافت؛ نرخ بقیه ارزها نیز ثابت ماند.

رشد ۳ هزار واحدی شاخص بورس شاخص کل بورس با رشد ۳ هزار واحدی تا ساعت ۹:۳۷ امروز به عدد ۱ میلیون و ۲۰۹ هزار واحد رسید.

بررسی جزئیات بخشنامه سازمان مالیاتی در خصوص رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی عملکرد ۱۳۹۸دستورالعمل سازمان امور مالیاتی در خصوص تبیین ماده ۴۱ آیین نامه اجرایی ماده ۲۱۹ قانون مالیاتی های مستقیم در رابطه با ترتیبات رسیدگی به پرونده های مالیاتی عملکرد ۱۳۹۸ ابلاغ شد.

اقتصاد کشور از رکود خارج شدرئیس کل بانک مرکزی با اشاره به مثبت شدن رشد اقتصادی کشور در سه ماهه سوم تاکید کرد، اقتصاد کشور از رکود خارج شد.

طلا در نهایت نتوانست مرز ۱۸۰۰ دلاری را حفظ کند و در معاملات روز چهارشنبه به کانال ۱۷۰۰ دلاری سقوط کرد تا قیمت این فلز ارزشمند به پایین‌ترین سطح قیمتی خود در دو ماه اخیر سقوط کند. مانند روال هفته‌های گذشته مهم‌ترین عامل سقوط قیمت طلا، نبود عامل حمایتی قدرتمند و همچنین افزایش ارزش دلار آمریکا و افزایش بازدهی اوراق خزانه‌داری در آمریکا بود. شاخص دلار آمریکا که هم در ماه ژانویه و هم در ماه فوریه روندی صعودی داشته است در روز چهارشنبه به نزدیکی مرز ۹۱ واحدی رسید. همچنین نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری آمریکا با سررسید ۱۰ ساله، با رسیدن به مرز ۳/ ۱ درصدی به بالاترین حد خود از ماه فوریه گذشته رسیده است. افزایش ارزش دلار و نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری و افزایش هزینه فرصت نگهداری طلا، در هفته‌های گذشته فشار بالایی به قیمت طلا وارد آورده است.

category