1-کلیه  فعالیت های  ایران مهر  منطبق با قوانین ملی کشور و قانون تجارت الکترونیک و  حمایت از حقوق مصرف کننده است .

2- ثبت نام هموطنان و کلیه مراجعان و سفارش در فروشگاه آنلاین جواهرات ایران مهر به معنی آگاهی و پذیرفتن کلیه قوانین تارنما است.

3-در صورتی که تغییراتی در قوانین ایجاد شود، در همین صفحه  به روز رسانی خواهد شد و ادامه حضور آن محترم در تارنما به معنی پذیرش تغییرات است.

4- اطلاعات کاربران که در اختیار ایران مهر قرار می­گیرد محرمانه خواهد بود و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرار داده نمی­شود. ما امانتدار شما خواهیم بود.

5- درصورتی­که اعتماد ما از کاربری سلب شود، شناسه کاربری وی مسدود می­گردد.

رعایت حریم خصوصی

گروه بارشیک و جواهرات ایران مهر،  ضمن احترام به حریم شخصی کاربران برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات تارنما اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدمات امن و مطمئن را به مراجعان عزیز و گرامی تقدیم نماید.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن ثابت و همراه و پست الکترونیک مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های گروه بارشیک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

تارنما کوکی ها را برای خدمات بیشتر حفظ می کند.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به صورت صحیح و به طور کامل وارد کنند، در صورت وارد کردن اطلاعات ناقص یا اشتباه، پردازش و تحویل کالا با مشکل روبرو می گردد.

راهنمای خرید
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
1-طلا و جواهر مورد نظر خود را انتخاب کنید.
الف) در صورت موجود بودن،  پس از خرید بلافاصله با پست پیشتاز به نشانی شما ارسال می گردد.
ب) در صورت موجود نبودن بر حسب مورد در کمترین زمان ساخته و ارسال می گردد.

کالاهای با سفارش ساخت

 وزن و قیمتِ محصولی که موجود نباشد و به صورت آنلاین  سفارش داده شود،  به صورت حدودی است که  در زمان آماده شدن محصول، وزن و قیمت دقیق  به شما اعلام خواهد شد.  درصورتی که کاربر مبلغی بیشتر از مبلغ تمام شده پرداخت کرده باشد، مابه التفاوت آن عودت داده خواهد شد و اگر هزینه ی سفارش بیشتر شود توسط خریدار پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که مبلغ پرداخت شده برای کالای سفارشی، به قیمت زمان پرداخت وجه محاسبه می شود.

نحوه تحویل و ارسال سفارش

شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی  روز کاری است و سفارشات ثبت شده در  این روزها  ارسال می شوند.
در صورت بروز هر گونه مشکلی در پردازش محصولات ثبت شده در سبد خرید مانند اتمام موجودی یا انصراف از خرید مشتری، مبلغ پرداخت شده در زمان 72ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.

ضمانت تعویض
تمامی محصولات شامل گارانتی 3 روز استرداد و 7 روز تعویض از زمان تحویل کالا می باشد.

ایران مهر جهت رفاه حال مشتریان ضمانت تعویض ۷ روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا ۷ روز فرصت خواهند داشت  در صورتیکه کالا دارای ایراد باشد، نسبت به تعویض کالا اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را از فروشگاه دریافت نمایند.

 استرداد کالا به شرطی که مورد استفاده قرار نگرفته باشد ظرف مدت سه روز از زمان تحویل بدون شرط امکان پذیر است.

کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط ایران مهر دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری و سایز  محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض و عودت می شود .

۱-مدت زمان تحویل :
کالای خریداری شده در شهر سیرجان با پیک ویژه ارسال می گردد.

ارسال به سایر نقاط کشور با پست پیشتاز انجام می شود تمامی مرسولات بیمه می باشند.
هزینه ارسال  و بیمه محصولات  به عهده مشتری می باشد.

سفارشات پستی با استفاده از کد رهگیری در سامانه آنلاین رهگیری مرسولات پستی شرکت پست قابل پیگیری می باشند.
http://newtracking.post.ir/

تحویل سفارشات :کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط ایران مهر کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و .. ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را  از بخش خدمات پس از فروش پیگیری نمایند..

از طریق راه های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید

1-ارسال پیام از طریق صفحه  تماس با ما

2- همچنین برای مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی می توانید از آدرس زیر استفاده کنید.

آدرس:  سیرجان-خیابان امام-جواهرات ایران مهر

تلفن تماس :03442235027

 

article